Деяких пенсіонерів, які вимушені були залишити свої домівки через війну, для продовження виплат змусили пройти обов'язкову ідентифікацію.

Багато українців не стикались раніше із цією процедурою і Пенсійний Фонд час від часу роз'яснює час від часу певні нюанси та вимоги.

Пенсіонерки. Фото: скрін youtube
Пенсіонерки. Фото: скрін youtube

Зокрема, завдяки поясненню фахівців стало відомо, як мають проходити цю обов'язкову процедуру люди, які втратили слух.

Про це повідомила пресслужба ПФУ.

Популярні новини зараз
Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Показати ще

До пенсійного органу звернулась онучка літньої українки, яка через війну була вимушена залишити рідний дім та евакуюватися на Київщину.

"Моїй бабусі, яка переїхала до Київської області з Донбасу у 2014 році, зараз 88 років, вона втратила слух. Як вона може пройти відеоідентифікацію?", — поцікавилась дівчина.

Оформлення пенсії, фото: Facebook
Оформлення пенсії, фото: Facebook

Фахівці ПФУ пояснили, що у випадку, коли людина має порушення слуху або мовлення, вона має право у заяві про проведення ідентифікації попросити залучити до процедури перекладача жестової мови.

Нагадаємо, що крайній термін проходження ідентифікації для пенсіонерів перенесли з 31 грудня 2023 до 1 квітня 2024 року.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, по 6600 та 3600 грн на дитину та дорослу: хто має право на додаткові виплати.

Також наш портал інформував, батьки можуть отримати грошову допомогу від держави: яким категоріям виплачуватиметься.

Також, із малозабезпеченого зроблять бізнесмена: українці можуть отримати від держави солідну допомогу