У сусідній Польщі владні кола розглядають можливість запровадження суворих обмежувальних заходів щодо імпорту низки "чутливих товарів" з України.

Про потенційні кроки польського уряду заявив міністр сільського господарства Чеслав Секерський. Варшава має намір "захистити національний ринок" від надмірного припливу таких українських продуктів, як цукор, м'ясо птиці, яйця, заморожена малина, концентрований яблучний сік, соняшникова та ріпакова олія.

Супермаркет. Фото: скрін youtube
Супермаркет. Фото: скрін youtube

"Безперечно, Україні, яка зараз воює з російським агресором, необхідно надавати всебічну допомогу. Однак повна лібералізація імпорту сільгосппродукції в ЄС у нинішніх масштабах неприпустима, у такому разі фермери Польщі та інших країн Євросоюзу просто не витримають нерівну цінову конкуренцію", - наголосив Секерський.

Тому польський уряд має намір незабаром запровадити суттєві обмеження на імпорт низки "чутливих" товарних груп українського походження. Буде запущено систему ретельного та обмежувального прикордонного контролю.

Популярні новини зараз
Обмежено придатним в армії знайшли важку роботу: куди відправлять після мобілізації З травня тариф на електроенергію може зрости на 64%: пільгові тарифи зникнуть Пенсіонерам виплатять чималі гроші: майже на 3200 грн більше Новий підхід до оплати рахунків: "Нафтогаз" звернувся до всіх споживачів
Показати ще

Супермаркет. Фото: скрін youtube
Супермаркет. Фото: скрін youtube

Секерський переконаний, що Європейська Комісія нарешті почує голос незадоволених фермерів, які регулярно влаштовують протести. Однак завжди слід пам'ятати, що росіяни ні на день не зупиняться у спробах відрізати Україну від союзників. І питання кордону окупанти також використовуватимуть заради власної "вигоди".

Нагадаємо, "у Польщі краще...": міс Рівне 2014, яка бродила гола тролейбусом, розлютила українців маренням

Як повідомляв "Знай.uа", майже вдвічі подорожчала картопля, а газ став доступнішим: як змінилися ціни в січні

Знай.ua писав, як виросла мінімалка в Україні на рівні світу: у 9 країнах ситуація ще гірша