Боржникам за комуналку почали відключати послуги, але це не всі неприємності, які чекають на неплатників. Як комунальники вимагають повернення боргів.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПісля скасування мораторію на відключення послуг постачальники отримали потрібний "інструментарій" для мотивації громадян платити за комуналку. Але часом справа доходить і до судових розглядів.
Так, за даними видання, лише в одній Одесі розглядають три тисячі судових справ щодо відшкодування заборгованості за послуги теплопостачання.
Передача справи до суду – нерадісна подія для боржника. У разі споживачеві доведеться як виплатити повну суму боргу підприємству, а й оплатити судові витрати, і навіть збирання 10% від обсягу боргу.
Якщо ж справу передають до виконавчої служби, то для погашення заборгованості можуть утримати частину пенсії або накласти арешт на банківський рахунок. У разі, коли боржник не має необхідних коштів може накласти арешт на рухоме та нерухоме майно. Однак забрати квартиру чи будинок можуть за умови, що немає іншого майна, яке могло б покрити борг.
Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, до літа доведеться не лише худнути, а й економити: у Раді обговорюють зміни тарифів на комуналку.
Також наш портал інформував, людям підвищення тарифів, олігархам та монополістам – радість: експерт пояснив, кому вигідно піднімати ціни.
Крім того, ми писали, комуналка витягне останні копійки: серйозний стрибок цін на газ і світло може статися вже навесні.