Українці можуть отримувати не лише субсидії, а й пільги. Для цієї категорії громадян існує спеціальний реєстр, де розміщена інформація про кожного одержувача.

Якщо про зміни отримувачам субсидій потрібно повідомляти до ПФУ, то як діяти пільговикам? На це питання відповіли у Пенсійному Фонді України.

Звернення за субсидією. Фото: скрін youtube
Звернення за субсидією. Фото: скрін youtube

У відомстві пояснили, що в такому випадку реєструватись у списку пільговиків не потрібно. Натомість внести зміни в персональну картку все ж доведеться.

За словами фахівців, всі дані осіб, які отримують пільги знаходяться у державному реєстрі – ЄГАРП. Органи Пенсійного Фонду ведуть облік пільговиків шляхом формування кожної персональної картки.

Популярні новини зараз
Нова війна, тепер космічна: астрономи розповіли, як НЛО прилетять боротися за воду Головне за 24 квітня: бунт українців у Польщі, трагедія Каті Репяхової, важливий день та різке підвищення цін Комунальники масово подають до суду на неплатників: яка заборгованість вважається критичною Перерахунок пенсій з 1 травня: чого чекати стареньким
Показати ще

знижка на опалення
знижка на опалення

Пільговик, протягом 30 днів після зміни прізвища має звернутись до Пенсійного Фонду України, щоб відредагувати дані. Такі вимоги вказані в пункті 8 Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України).

Після оновлення даних в ПФУ, оновлена інформація автоматично підтягнеться до необхідного реєстру.

Пільги для УБД. Фото: Youtube
Пільги для УБД. Фото: Youtube

Пільги можуть бути пов’язані зі статусом Учасника бойових дій, ВПО, учасникам ліквідації Чорнобильської катастрофи та інше. Зокрема статус УБД дає ряд пільг на: медичне обслуговування, навчання, на оплату комунальних послуг у вигляді 75%.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай повідомляв, сотні гривень економії лише на одній платіжці: як платити за комуналку менше

Раніше наш портал інформував, в Україні "прискорюють" пільги: хто має шанс платити за комуналку на 25% менше

Також наш портал повідомляв, пільги на комунальні послуги: кому стане простіше отримати допомогу від держави