За 2023 рік в Україні ціни підскочили на 5,1%, але є хитрий фактор слабка інфляція. Чому? Справа в тому, що бізнес швидко адаптувався, і, незважаючи на всі труднощі, виробництво продуктів виявилося вищим, ніж потреба в них.

Міністерство економіки прогнозує , що найближчими місяцями 2024 року, хіба що за відсутності несподіваних подій, українці можуть очікувати на збереження тренду невисокої інфляції.

інфляція в Україні
інфляція в Україні

Це пов'язане з кількома чинниками, серед яких ключовим став чинник адаптивності бізнесу.

Сектор агропромислового комплексу, незважаючи на збитки від воєнних дій, залишається перспективним завдяки надмірній пропозиції товарів.

Популярні новини зараз
Які електроприлади "тягнуть" найбільше - зараз це дуже важливо знати В Україні пенсії рахуватимуть за однією формулою: у кого виплати будуть більше 10 тисяч Українцям виплатять по 10 800 гривень на особу: хто отримає нову допомогу Подорожчає одна з критично важливих комунальних послуг: який тариф хочуть встановити
Показати ще

Продовольчий ринок пережив падіння цін у другій половині року на 2,8%, викликане затоваренням внутрішнього ринку та обмеженнями на експорт.

Магазин техніки, фото з вільних джерел
Магазин техніки, фото з вільних джерел

Прогнозується, що збільшення обсягу експорту у 2024 році знизить тиск на внутрішній ринок, а зростання споживання населення допоможе компенсувати збитки від високих цін та військових витрат.

Таким чином, на українську економіку чекає збалансоване зростання в найближчому майбутньому, оскільки вона знаходить свій шлях навіть у ці неспокійні часи, виявляючи адаптивність та стійкість.

Нагадаємо, на цінники боляче дивитися: молоко, сир і вершкове масло стають на вагу золота

Раніше ми писали про те, що ясна почнеться з тотальної економії: одна з комунальних платіжок "поважчає" на 41%

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що " Підняття неминуче": електроенергія для українців може подорожчати до 5,5 грн за кіловат