Деякі пенсіонери у 2024 році зможуть отримати доплату у розмірі майже 600 гривень. Кому з літніх українців пощастить, повідомляє профільне видання "На пенсії".

Українські пенсіонери, крім основної виплати, можуть отримати й різні доплати, які призначаються за особливі заслуги, а також досягнення певного віку.

Пенсіонерка. Фото: скрін youtube
Пенсіонерка. Фото: скрін youtube

Так, в 2024 році на доплату у розмірі 570 гривень можуть сподіватися пенсіонери, яким виповниться 80 років. Ця сума виплачується щомісяця.

На скромніші доплати можуть претендувати українці віком від 75 до 79 років – щомісяця по 456 гривень до основної пенсії. Мінімальна вікова надбавка становить 300 гривень та надається громадянам віком від 70 до 73 років.

Популярні новини зараз
ТЦК оштрафує ухилянтів і за кордоном: які суми доведеться віддати До терміналів не підходьте: популярний український банк не приймає купюри по 500 гривень Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Пенсіонери. Фото: скрін youtube
Пенсіонери. Фото: скрін youtube

Варто зазначити, що Пенсійний фонд виплачує дані доплати лише за умови, що пенсіонер отримує виплати у розмірі не більше ніж 10340,35 гривні.

ПФУ. Фото: скрін youtube
ПФУ. Фото: скрін youtube

Раніше в уряді повідомили, що кошти на виплату пенсій у 2024 році будуть, тож пенсіонери можуть не хвилюватися про затримки. Крім того, продовжиться фінансування вищезазначених вікових доплат та інших надбавок.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, Пенсійний фонд помилився у розрахунках: як оскаржити неправильно нараховану пенсію.

Також наш портал інформував, українці можуть збільшити розмір майбутньої пенсії навіть після звільнення: у ПФУ розповіли деталі.

Крім того, інформаційний портал "Знай" повідомляв, по 1500 грн на кожного члена сім'ї: українцям почали виплачувати нову допомогу, хто може отримати.