Людям досить часто заважають це робити помилки, про які ми навіть не здогадувалися. Чому б не почати робити це зараз.

Кандидат економічних наук, експерт фінансового планування та бізнес-тренер Віра Фостяк розповіла, які помилки ми робимо, щоб почати відкладати кошти.

Грошовий потік. Фото: Youtube
Грошовий потік. Фото: Youtube

Ваші витрати більші, ніж доходи, або на рівні. Люди починають користуватися кредитами, щоб витрачати гроші на потреби, які набагато більші, ніж можливості.

Ситуація склалася через те, що зараз статистика рівня бідності є досить високою. Деякі люди на сьогоднішній день повністю кредитні борги, а деякі дуже добре заробляють. А ось цієї "золотої середини" у нас поки що зовсім немає серед людей, – каже експерт.

Популярні новини зараз
Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку Кабачки в сметані будуть кращими за гриби: цей рецепт стане вашим улюбленим на літо
Показати ще

Гроші. Фото: Youtube
Гроші. Фото: Youtube

Фінансові піраміди, на думку багатьох людей, це може бути добрим і швидким заробітком, через що можуть втрачати значні суми на бульбашки.

Люди не готові вкладати кошти у фінансове мислення та їх зміни. Тому частина населення інколи вкладає гроші у фінансові піраміди.

Ви можете втратити гроші через розмови. Шахраїв не зупиняє нічого, тому вони постійно придумують нові схеми для того, щоб вкрасти ваші гроші. Наприклад, зараз ви можете втратити гроші, навіть відповівши на дзвінок мобільним телефоном.

Шахраї. Фото Freepik
Шахраї. Фото Freepik

Нагадаємо, що продали свою картку - готуйтеся до великих проблем.

Раніше ми повідомляли, що залишитися без грошей ризикує кожен: українець попередив про "сюрпризи" від ПриватБанку.