Як відомо, Краснов і Філатов є головними опонентами на майбутніх виборах мера в Дніпрі, і 16 жовтня лідер партії «Громадська сила» офіційно викликав чинного міського голову на дебати.

"Ви все ніяк не зважитеся дати відповідь на мій виклик. Погодьтеся, твердість і рішучість - це не про вас. Вас лякає сама думка, що в прямому ефірі з сильним опонентом ви будете виглядати жалюгідним і нікчемним. Хоча це і є ваша сутність, - заявив Краснов. - Вам куди звичніше ображати, принижувати і посилати в соцмережах жінок. Чиїхось матерів і дружин. Вам звичніше назвати пенсіонера старим бараном і послати туди ж, куди і жінок. У вашому стилі-ховатися за спинами проплачених журналістів, які обливають брудом ваших опонентів. А дебати-це зовсім інше. Тут потрібно дивитися опоненту в очі. І тримати удар".

Борис Альбертович, боишься сам? Бери с собой шефа и выходи на дебаты

Geplaatst door Загид Краснов op Maandag 19 oktober 2020

При цьому Краснов пояснив, чому закликає прийти Філатова на дебати саме в парі з Корбаном.

Популярні новини зараз
Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Водіїв легко можуть оштрафувати за увімкнений кондиціонер: чому це відбувається
Показати ще

"Я можу сказати вам в обличчя, хто ви є. А ви не можете собі цього дозволити. В цьому і біда нашого міста, що в Дніпрі мер – маріонетка і голова, яка нічого не вирішує. А все вирішує людина з "Амстердама" - Геннадій Корбан, - зазначив Краснов. - Борисе Альбертовичу, якщо ви боїтеся виходити на дебати один, то можете взяти з собою того, хто вами керує - Геннадія Корбана. Нехай вам підказує і стоїть поруч. Може в цьому випадку у вас вистачить сміливості прийняти мій виклик. Я готовий і до таких дебатів"»