У Дніпрі на кухні однієї з квартир будинку, розташованого на вулиці Юрія Кондратюка в Новокодацькому районі міста, рятували маленьке пташеня. Про це розповіли в Головному управлінні ДСНС в Дніпропетровській області.

Відзначається, що увагу власників квартири привернули дивні звуки, що доносилися з витяжки. Вони викликали рятувальників, які оглянули техніку і виявили, що джерелом незрозумілих звуків було маленьке пташеня, імовірно, стрижа.

Як птах міг потрапити в кухонну витяжку, до кінця встановити не вдалося. Швидше за все, пташеня провалилося у вентиляційну шахту на даху будинку, і повітряним потоком його затягнуло в квартиру.

Фото: ДСНС
Фото: ДСНС

Фото: ДСНС
Фото: ДСНС

Популярні новини зараз
ТЦК буде безпощадним до цих жінок: кому загрожують штрафи на рівні з чоловіками Пенсіонери можуть отримати тисячу гривень на ліки: кому та на яких умовах виплатять допомогу Українців накриють масштабні перевірки у липні: нові правила варто знати, аби не втратити виплати Українцям встановили обмеження: не вдасться перевезти через кордон
Показати ще

Рятувальникам не залишалося нічого іншого, окрім як за допомогою спеціального інструменту зняти захисні решітки з витяжки і звільнити птаха.

В результаті рятувальної операції пташеня не постраждало, його відпустили на волю.

Нагадаємо, брудна бездомна кішечка стала поводирем для сліпого лабрадора - фантастична парочка.

Як повідомляв портал Знай.uа Топ-10 кращих порід кішок для дому: ці гарні і слухняні пухнастики принесуть вам щастя.

Також Знай.uа писав, що харківську область атакували скажені кицьки, рятуйтеся: введено терміновий карантин.