У Дніпрі спіймали на гарячому чергового злодія міського майна. Детальніше про це розповів заступник Бориса Філатова Михайло Лисенко на своїй сторінці в Facebook.

Повідомляється, що вночі, 9 липня, на одній з вулиць Дніпра помітили чоловіка, який перебував у люку. За словами жителів, чоловік намагався зрізати кабелі телекомунікаційних мереж, які у слідстві продати на чорному ринку.

Однак, злодій не встиг нічого взяти, як його спіймали на гарячому. Хто помітив чоловіка у відкритому люку і навіть встиг зробити фото. Заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко опублікував на своїй сторінці фото зловмисника.

Давненько не було цих нелюдів. Я навіть встиг скучити. Зловлений. Сьогодні, - написав заступник мера.

У Дніпрі спіймали злодія телекомунікаційних мереж / фото: Михайло Лисенко в Facebook

Популярні новини зараз
Перекази тепер під замком: банк ввів нові обмеження – коли не дадуть скористатись грошима Жорсткі обмеження щодо виплат: більшості заблокують допомогу Переобладнання газових лічильників: українців попередили про необхідність В армії раді навіть пенсіонерам: куди відправлятимуть служити чоловіків 60+
Показати ще

Користувачі мережі не змогли пройти повз такого фото, прокоментувавши події під публікацією Лисенко:

Коментарі під постом Михайла Лисенка в Facebook / скріншот

Коментарі під постом Михайла Лисенка в Facebook / скріншот

Коментарі під постом Михайла Лисенка в Facebook / скріншот

Коментарі під постом Михайла Лисенка в Facebook / скріншот

Нагадаємо, що у Дніпрі в центрі міста виявили чоловіка, який втік з лікарні.

Як повідомляв портал Знай.иа, в Дніпрі невідомий жорстко побив чоловіка на трамвайній зупинці.

Також Знай.иа писав, що Погоди напівголий чоловік вивів на прогулянку свого "дружка".