В Дніпрі, 20 вересня буде багато сонця, небо буде ясним, жодна хмаринка не покажеться впродовж усього дня. Опадів не буде. Але синоптики попереджають про погіршення дальності видимості до 500 м і менше.

Вдень температура повітря прогріється до +21 градусів, до вечора термометри дніпрян показуватимуть +17 градусів, приємний теплий день, перейде в неменш приємний вечір.

Тож, збирайте друзів і проведіть цей день максимально продуктивно, що повністю насититись вітаміном D, бабине літо може неочікувано закінчитись, адже синоптики попереджають, що це, можуть бути, останні теплі вихідні.

Нагадаємо, погода на 20 жовтня: українці поринуть в осінню казку

Як повідомляв раніше Знай.ua, яке свято 20 жовтня: що потрібно обов'язково зробити у цей день

Популярні новини зараз
Штраф, позбавлення прав та в’язниця: які слова заборонено говорити поліції Гороскоп на сьогодні, 12 квітня: кого у суботу чекає несподіване випробування Ледве вистачить на хліб та тарілку каші: скільки платитимуть українцям, які не заробили на пенсію Мобілізація після 60 років: чи можуть ТЦК забирати дідусів до війська
Показати ще

Також Знай.ua писав про те, що стихія змусить українців припинити мріяти про Єгипет: виходьте гуляти, або гірко пошкодуєте