У зв'язку з похолоданням та скороченням світлового дня українці почали споживати більше електроенергії. Щоб платіжки не забирали останні гроші, можна скористатися простими лайфгаками та платити помітно менше. Про це йдеться у матеріалі "Новини.LIVE".

Побутові споживачі можуть скоротити витрати на світло, встановивши двозонний лічильник, який дає змогу платити на 50% менше з 23:00 до 7:00. Однак, якщо фінансової можливості замінити прилад обліку немає, можна змінити деякі побутові звички.

Електролічильник. Фото: скрін youtube
Електролічильник. Фото: скрін youtube

Якщо працюєте дистанційно, то найкраще використовувати ноутбук, адже він споживає в середньому від 20 до 50 Вт електроенергії, тоді як настільні комп'ютери – від 60 до 200 Вт.

При виході з дому слід вимикати всі прилади із розеток. Навіть у сплячому режимі техніка продовжує споживати електроенергію. При зарядці смартфона можна використовувати авіарежим, щоб пристрій не витрачав енергію на пошук сигналу та визначення розташування за допомогою GPS.

Популярні новини зараз
Не врятують навіть оновлені дані: кого з чоловіків примусово доставлять до ТЦК Київстар змінює тарифи з 29 жовтня: що чекає на абонентів Вже по 100 грн за кіло: супермаркети оновили ціни на картоплю, капусту, помідори та огірки Українців змусять забути про готівку: дорогі покупки тепер тільки по карті
Показати ще

Електроприлади. Фото: скрін youtube
Електроприлади. Фото: скрін youtube

Бойлер – чи не головний споживач електроенергії у будинку. Якщо його правильно налаштувати, то суми у платіжках можуть приємно здивувати. Експерти радять перевести бойлер в економічний режим і раз на тиждень підвищувати температуру до 90 градусів, щоб запобігти розмноженню бактерій усередині бака.

При використанні пральної машинки слід її повністю завантажувати речами, щоб уникнути зайвих витрат електроенергії.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, тарифи на електроенергію: чи доведеться платити більше 2025 року.

Також наш портал інформував, українці можуть суттєво заощадити на електроенергії: як отримати знижку в опалювальний сезон.

Крім того, ми писали, кубометр води коштуватиме дорожче 100 гривень: чекайте на астрономічні платіжки.