Компанія «Vodafone» оголосила про чергове підвищення цін на тарифи, що викликало шквал невдоволення серед абонентів, які вже стикнулися з погіршенням якості послуг під час масштабних відключень електроенергії.

Люди повідомляють про неможливість зв’язатися з представниками оператора та відсутність Інтернету.

Водафон, фото: сайт компанії
Водафон, фото: сайт компанії

Представники «Vodafone» підтвердили наявність проблем та пояснили причини погіршення якості покриття. За їх словами, під час відключення електроживлення базові станції працюють на вбудованих акумуляторах, які не можуть тримати заряд вічно. Це призводить до тимчасового зникнення покриття в деяких районах.

У разі виникнення проблем, «Vodafone» радить звертатися до оператора в особисті повідомлення для передачі даних відповідальним фахівцям. Крім того, компанія пропонує скористатися послугою «Національний роумінг», під’єднуючись до доступної мережі в ручному режимі.

Популярні новини зараз
Взимку українців можуть очікувати нові випробування: відключення світла ще квіточки Забудете це вписати - не мрійте про субсидію: ПФУ нагадав про важливий нюанс Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще

Мобільні телефони - фото Асоціація рітейлерів України
Мобільні телефони - фото Асоціація рітейлерів України

Компанія також пояснила, чому абоненти не завжди можуть швидко зв’язатися з представниками оператора. За словами представників «Vodafone», вільних операторів може не бути у певний час, і вони перепрошують за тривалі очікування. Абонентам рекомендують звертатися у приватні повідомлення компанії у Facebook.

Щодо підвищення цін на тарифи, «Vodafone» визнає розчарування абонентів, але запевняє, що постійне вдосконалення та розширення мережі залишається одним з головних пріоритетів компанії.

Нагадаємо, Українці поскаржилися на крадіжку Vodafone: "Цього разу навіть не повідомили"

Раніше ми розповідали: Дешевше, ніж чашка кави: Vodafone запустив пільговий тариф, але не все так радісно

Також, Гроші списали, а тариф не надали: оператор пояснив обурення українців