ПриватБанк блокує пенсійні картки українців. Про це свідчить скарга на порталі Мінфін.

Маломобільній пенсіонерці заблокували пенсійну картку. Причиною такого рішення стало закінчення терміну дії банківської картки.

Приватбанк. Фото: скрін youtube
Приватбанк. Фото: скрін youtube

"У старенької заблокували картку для виплати пенсії. Строк дії закінчився. Але ж пояснювали, якщо людина знаходиться не в Україні, або на окупованих територіях, картки автоматично продовжують до 24 місяців", - написала представниця пенсіонерки.

В результаті жінка похилого віку залишилася без чесно заробленої пенсії, адже не має фізичної та технічної можливості вирішити це питання з ПриватБанком.

Популярні новини зараз
Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня "Резерв+" не підтягує дані: коли чекати повістку Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації
Показати ще

Приватбанк. Фото: скрін youtube
Приватбанк. Фото: скрін youtube

"Старенька маломобільна, має важке захворювання.Приїхати, з'єднатися з банком не має можливості. Додатку не має, телефон зламався, для отримання смс не має зв'язку. Але, мабуть, банк вирішив самостійно розібратися таким чином, щоб старенька не отримувала свою відпрацьовану 40 річну на доярні пенсію", - бідкається українка.

Скарга на ПриватБанк. Фото: скрін Мінфін
Скарга на ПриватБанк. Фото: скрін Мінфін

Заблокувати карти українцям можуть і з іншої причини. Наприклад, за "підозрілі" транзакції. Фінмоніторинг перевіряє всі операції громадян і в деяких випадках можуть застосовуватись обмеження до з'ясування обставин.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, ПриватБанк залишив клієнта без зарплати: все через "глюк" у банкоматі.

Також наш портал інформував, за оплату комуналки через "Приват24" можна отримати гроші: у ПриватБанку назвали умови.

Крім того, ми писали, "прихована" комісія від ПриватБанку: українці обурені необґрунтованим списанням грошей.