У четвер, 27 червня, українські фермери зможуть подати заявки на спеціальні бюджетні дотації для утримання корів, кіз та овець.

Про це повідомив в.о. міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Висоцького в ефірі національного телемарафону "Єдині новини".

Фермери, що вирощують до 120 гектарів землі, вже можуть подати заявку на отримання дотації у розмірі 4000 грн на гектар. Заявки приймаються через Державний аграрний реєстр, де зареєстровано понад 160 тисяч учасників.

фермери
фермери

Процес подання заявки простий і здійснюється в кілька кліків: система перевіряє, чи справді земля офіційно обробляється чи перебуває у власності, а потім заявку приймають у роботу.

Популярні новини зараз
Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100% Масово заражаються і діти, і дорослі: небезпечна хвороба "косить" усіх через спеку Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня
Показати ще

Із 27 червня відкриються ще дві програми підтримки. Перша спрямована тих, хто тримає від 3 до 100 корів.

Фермерам нададуть 7000 грн на одну корову за умови, що тварини зареєстровані та ідентифіковані. Друга програма призначена для тих, хто розводить овець та кіз. Фермери, які мають від 5 до 500 голів, зможуть отримати 2000 грн на кожну тварину.

Фермер, фото з відкритих джерел
Фермер, фото з відкритих джерел

Подібно до першої програми, заявки подаються через Державний аграрний реєстр, який перевіряє факт реєстрації тварин і потім бере заявку на роботу.

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що без цієї довідки субсидії не видно: ПФУ нагадав про важливий нюанс

Крім того, ми писали, що у українців зможуть отримувати дві пенсії одночасно – що потрібно зробити вже зараз

Також наш портал повідомляв, що П ФУ виплачує субсидії на окуповані території: скільки і кому – ніхто не знає