З 25 червня 2024 року Державний аграрний реєстр (ДАР) почне приймати заявки від сільських господарів на бюджетну субсидію у розмірі 4000 гривень за кожен гектар оброблюваних земель. Цю інформацію надала пресслужба Міністерства сільського господарства.

З початку 25 червня о 10:00 годині господарі зможуть подавати заявки в Державний аграрний реєстр на отримання окремої бюджетної субсидії в розмірі 4000 гривень за гектар сільськогосподарських земель для виробників сільськогосподарської продукції, які володіють або використовують до 120 гектарів земель сільськогосподарського призначення.

Аграрії
Аграрії

З 27 червня о 10:00 годині розпочнеться прийом заявок на спеціальні бюджетні дотації для утримання корів, кіз та/або овець:

  1. Господарі, які мають власність від 3 до 100 корів, можуть отримати 7000 гривень на кожну голову, незалежно від напрямку продуктивності тварин.
  2. Господарі, які утримують від 5 до 500 кіз та/або овець, можуть отримати 2000 гривень на кожну голову.

Земля / фото: Pinterest
Земля / фото: Pinterest

Популярні новини зараз
Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Чи підуть на фронт усі, хто "оновився": у Міноборони відповіли ЗМІ пишуть, що Сергій Притула купив 3 квартири у Києві, збираючи донати на ЗСУ Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова
Показати ще

Аграрії з будь-якої області країни, крім тимчасово окупованих територій та зон активних бойових дій, можуть подавати заявки на отримання цих бюджетних допомог.

Як тільки сума поданих заявок досягне затвердженого обсягу бюджетних коштів, подання заявок буде припинено.

Нагадаємо, українцям із землею пропонують отримати субсидію: хто перший у черзі на допомогу

Раніше ми писали про те, що ризикуємо залишитись без врожаю: українські фермери б'ють на сполох

Вам буде цікаво дізнатися фермерам пропонують збільшити врожаї за допомогою супутника: що треба робити