Мобільний оператор Vodafone підняв вартість своїх послуг, що торкнеться багатьох абонентів. Оновлення цінових пропозицій вплине на декілька популярних тарифних планів. Давайте детальніше розглянемо, які зміни очікують користувачів.

Тариф Vodafone Turbo

Тарифний план Vodafone Turbo, який раніше коштував 165 гривень за 4 тижні, тепер обійдеться у 180 гривень. Хоча ціна зросла, оператор додав до цього плану безлімітний інтернет, зберігши при цьому кількість хвилин для розмов по Україні. Це може бути вигідним для тих, хто активно користується мобільним інтернетом.

мобільний зв'язок
мобільний зв'язок

Тариф Joice Start/Start Special

Тариф Joice Start/Start Special подорожчав на 20 гривень, досягнувши 200 гривень за 4 тижні. Абоненти цього тарифного плану отримують 800 хвилин для дзвінків та 25 ГБ інтернету. Незважаючи на підвищення ціни, це залишається досить збалансованою пропозицією для тих, хто потребує значного обсягу даних та часу для розмов.

Тариф Joice Pro

Тарифний план Joice Pro тепер коштує 260 гривень за 4 тижні, що на 30 гривень дорожче, ніж раніше. За ці гроші абоненти отримують 1200 хвилин для розмов і 35 ГБ інтернет-трафіку. Це робить тариф привабливим для активних користувачів, які витрачають багато часу на дзвінки та користуються великим обсягом даних.

Популярні новини зараз
Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії
Показати ще

Тариф Joice Max

Найбільші зміни торкнулися тарифу Joice Max. Тепер він коштує 330 гривень за 4 тижні, що на 30 гривень більше, ніж раніше. Абоненти цього плану отримують 1600 хвилин для розмов та 50 ГБ інтернету. Цей тариф буде ідеальним вибором для тих, хто багато розмовляє по телефону та потребує великого обсягу інтернету.

Щоб уникнути невдоволення серед абонентів, оператор намагається компенсувати це додатковими послугами та збільшенням обсягів інтернет-трафіку. Важливо уважно оцінити свої потреби у зв’язку та обрати тариф, який найбільше відповідає вашим потребам.

Нагадаємо, Закінчилися гроші в гаманці – візьміть з мобільного рахунку: як переказати на платіжну картку

Раніше ми розповідали, що Гроші списали, а тариф не надали: оператор пояснив обурення українців

Також, Українці поскаржилися на крадіжку Vodafone: "Цього разу навіть не повідомили"