Вам більше не потрібно кожного разу йти до лікаря, щоб поповнити запаси "доступних ліків". Тепер це можна зробити дистанційно, завдяки е-рецептам.

Щоб скористатися цією зручною можливістю, заздалегідь домовтеся з вашим сімейним лікарем, терапевтом або педіатром про можливість отримання е-рецептів без повторних візитів. Обговоріть з лікарем найкращий спосіб зв’язку, будь то телефонний дзвінок чи електронна пошта, та уточніть зручний час для цього.

Аптека, фото: скріншот з відео
Аптека, фото: скріншот з відео

Попередьте лікаря про те, що вам потрібен е-рецепт, щоб він був готовий до дистанційного виписування.

Регулярно перевіряйте, скільки ліків у вас залишилося. Інформуйте лікаря заздалегідь:

Популярні новини зараз
В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла Про штраф ТЦК розповість мобільний додаток: що вигадали для ухилянтів Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще
  • За 7 днів до закінчення, якщо рецепт виписаний на 21 день або більше.
  • За 3 дні, якщо рецепт виписаний на менш ніж 21 день.

Лікар випише вам електронний рецепт, і ви отримаєте SMS з номером рецепта та кодом підтвердження.

З отриманим SMS ви йдете до аптеки, яка бере участь у програмі реімбурсації. Такі аптеки мають наклейки "Доступні ліки" та "+Інсуліни" на дверях. Показуєте працівнику аптеки номер рецепта та код підтвердження з SMS, після чого отримуєте потрібні ліки.

Отримання е-рецептів дистанційно має безліч переваг. Ви економите час і зусилля, які зазвичай витрачали на поїздки до лікаря, а також знижуєте ризик контактів у часи пандемії. Ця система робить процес більш зручним та доступним для всіх пацієнтів.

Нагадаємо, Комуналка забере всю зарплату: українців попередили про перегляд одразу двох тарифів

Раніше повідомлялося, що Відпочити влітку дешево не вийде: аномальна спека піднімає ціни за кожний градус

Також, Більше не треба носитись з папірцями: "Газмережі" підготували для українців зміни