Пенсіонери можуть отримувати додаткову виплату у розмірі 10% від прожиткового мінімуму. Оформити надбавку можна у відділенні Пенсійного фонду, але доступний цей "бонус" не всім громадянам.

Хто може отримати додатково до пенсії майже 300 гривень, повідомляє головне управління Пенсійного фонду України у Чернігівській області.

Пенсіонерка. Фото: скрін youtube
Пенсіонерка. Фото: скрін youtube

Надбавки до пенсії у розмірі 10% затвердженого прожиткового мінімуму на одну особу з розрахунку на місяць можуть отримувати громадяни зі статусом Почесного донора України.

Цей статус надається українцям, які безкоштовно здали 40 максимально допустимих доз крові або клітин крові, або 60 максимально допустимих доз плазми.

Популярні новини зараз
Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги "Резерв+" не підтягує дані: коли чекати повістку Астронавт повернувся з космосу і розкрив "брехню", в якій живе Людство В Україні громадянам доведеться сплатити податок навіть за старі квартири: скільки є часу
Показати ще

"Для призначення додаткових виплат потрібно звернутися до будь-якого сервісного центру Пенсійного фонду України з відповідною заявою, документом, який посвідчує особу (паспорт), РНОКПП та документами про нагородження нагрудним знаком Почесний донор України", - пояснили у ПФУ.

Виплати. Фото: скрін youtube
Виплати. Фото: скрін youtube

Прожитковий мінімум в Україні складає 2920 гривень. Це означає, що пенсіонер зі статусом Почесного донора може щомісяця отримувати додаткові 292 гривні.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, не всі українці отримають червневі пенсії: кого ПФУ залишить без виплат.

Також наш портал інформував, плюс 570 грн щомісяця: в Україні пенсіонерам дозволили отримати "бонус" до основних виплат.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, крім тебе – ніхто не вирішить: чи можна українцям сплачувати добровільні внески, перебуваючи за кордоном.