Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які з великою відповідальністю стежать за своїми платіжками з комуналки, є дуже важлива інформація від компанії "Нафтогаз". Так, регулятор у сфері "блакитного палива" звернувся до своїх клієнтів із важливим повідомленням про актуалізацію персональних даних.
Цього разу йдеться про актуалізацію даних споживачів, що дозволить покращити якість обслуговування та забезпечити безперебійний доступ споживачів до важливої ​​інформації про рахунки.
Про це стало відомо завдяки повідомленню прес-служби компанії "Нафтогаз".

Публікація "Нафтогазу", скріншот: Facebook
Публікація "Нафтогазу", скріншот: Facebook

У компанії запропонували клієнтам оновити свої контактні дані на офіційному сайті компанії за посиланням. Особливо важливо це зробити тим, у кого змінилося прізвище, номер телефону чи електронну адресу.

Квитанція "Нафтогазу", скріншот: Facebook
Квитанція "Нафтогазу", скріншот: Facebook

У "Нафтогазі" запевнили, що опрацювання персональних даних здійснюється з дотриманням вимог Закону України "Про захист персональних даних".
Усі дані зберігаються виключно на захищеному ресурсі ДК "Нафтогаз України", що гарантує їхню конфіденційність та безпеку.
Ще є інформація, що газопостачальна компанія "Нафтогаз України" запустила новий сервіс для отримання рахунків за спожитий газ через термінали city24. Як зазначили в компанії, нововведення зробить процес отримання платіжки та оплати набагато простішим.