У новому звіті порталу Мінфін вказано, що в Україні в червні спостерігається підвищення цін на каву і вершки в супермаркетах. Це стало особливою темою для обговорень, оскільки кава є необхідним продуктом для багатьох людей, а вершки додають смаку і задоволення напоям.

За даними звіту Мінфін, середня ціна на каву у червні склала 361,15 грн за пачку вагою 210 грам. Порівнюючи з минулим місяцем, коли ціна становила 352,43 грн, відбулося підвищення на 8,72 грн за пачку. Це означає, що українцям доведеться платити більше за улюблену каву.

Окрім цього, в звіті зазначено, що вершки торгової марки Простонаше 10% також подорожчали. Їхня ціна зросла з 24,62 грн до 26,30 грн за пляшку об'ємом 200 мл. Це збільшення вартості може вплинути на вибір споживачів і їхні покупки.

Незважаючи на це, звіт також показує деяку стабільність у цінах на інші молочні продукти. Наприклад, ціна на молоко Простонаше 1% залишилась на рівні 43,74 грн за пляшку об'ємом 900 мл, що не зазнало змін з попереднього місяця. Також молоко Яготинське 2,6% подешевшало з 44,70 грн до 40,45 грн за пляшку об'ємом 900 мл.

Популярні новини зараз
Головне за 19 липня: замах на Фаріон, 10 пенсій за раз, блокування операцій ПриватБанку та глюк Windows Ухилянти заплатять з відсотками: коли почнуть приходити штрафи та як покарають за їх несплату Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Всі ці зміни в цінах відображають актуальні тенденції на ринку споживчих товарів в Україні і можуть вплинути на бюджети покупців та їхні споживчі вподобання.

Також наш портал інформував, доведеться жити без хліба та молока: "безсвітлова" дієта скоро стане нормою

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що навіщо додавати сіль у каву: вчені поділилися літнім лайфгаком