Для всіх наших дорогих та шановних читачів, які з великою відповідальністю ставляться до своїх платіжок, ми маємо дуже важливу інформацію. На жаль, суми у платіжках українців продовжують стрімко зростати. Тепер деякій частині громадян доведеться платити більше ще за одну комунальну послугу.

Так, в Україні продовжують підвищувати тарифи на комунальні послуги. На цей раз для частини громадян платіжки зростуть приблизно на 250 гривень на місяць.

Йдеться про тарифи на холодну воду, які хочуть підвищити у Вигодянській територіальній громаді Одеської області. Про це стало відомо завдяки повідомленню на порталі місцевої ради.

Тарифи на воду. Фото: скрін youtube
Тарифи на воду. Фото: скрін youtube

Хоча тариф на холодну воду у громаді переглядали порівняно недавно — у травні 2023 року, нинішній тариф вважають економічно застарілим.

Популярні новини зараз
"Країна під водою, люди тікають": у пророцтві Баби Ванги виявили прогноз на 2025 рік "Резерв+" не підтягує дані: коли чекати повістку Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх
Показати ще

Як повідомляє місцева влада, тариф вирішив переглянути через подорожчання електроенергії, паливно-енергетичних ресурсів, запчастин, збільшення мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму.

Тарифи на воду. Фото: скрін youtube
Тарифи на воду. Фото: скрін youtube

Місцевий водоканал уже зробив розрахунки і згідно з ними вода подорожчає більш ніж на 90% — з 20,11 до 38,39 гривні за кубометр. За відсутності лічильника споживачам доведеться платити вдвічі більше — 250, а 500 гривень на місяць на одну особу.

Для бюджетних установ тариф складе 25,64 гривні за кубометр, а для приватних підприємств та організацій – 32,51 гривні за кубометр.

Нагадаємо, залишилися лічені дні: у YASNO нагадали, що потрібно зробити кожному клієнту.

Раніше повідомлялося, ще одна платіжка почне витягувати більше грошей: нардеп попередив про суттєве подорожчання.

Також, комунальники вирішили не церемонитися: який тариф злетить одразу на 90%.