Ближче до 20-х чисел червня ситуація в українській енергосистемі може стати відчутно складнішою. Отже, відключень побутових споживачів уникнути не вдасться. Таку заяву зробив голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький в інтерв'ю "Українській правді".

Відключень електроенергії може побільшати через два фактори. Перший – очікуване підвищення споживання через повернення спекотної погоди, а другий – виведення у ремонт чергового енергоблоку АЕС.

Відключення електроенергії. Фото: скрін youtube
Відключення електроенергії. Фото: скрін youtube

В "Укренерго" зазначили, що дефіцит електроенергії може збільшитися у 20-х числах червня.

"Ми вже завтра будемо мати справу зі зниженою потужністю на атомних електростанціях, як очікується. І в середині двадцятих чисел червня — ще будемо мати додатковий крок зниження потужності на АЕС. Це пов’язано саме з ремонтною кампанією", - заявив Володимир Кудрицький.

Популярні новини зараз
Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше Виконавча служба не пощадить ухилянтів – заберуть квартиру і дружини теж Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Електроенергія Фото: скрін youtube
Електроенергія Фото: скрін youtube

Варто зазначити, що взимку на українців можуть очікувати складніші умови. Гендиректор компанії-постачальника Yasno Сергій Коваленко прогнозує, що в холодну пору року більшу частину доби споживачам доведеться проводити без світла. Подавати електроенергію в будинки можуть лише на 5-6 годин.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, ліміти споживання електроенергії зміняться: українцям пообіцяли справедливіші та стабільніші графіки відключень.

Також наш портал інформував, блекаут не застане вас зненацька: що обов'язково потрібно знати.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, українці вимагають знизити тариф на електроенергію: людям навіть їсти не приготувати.