У "Нафтогазі" розповіли, що рекомендується зробити кожному власнику газових приладів, щоб уникнути неприємностей. Відповідне повідомлення опубліковано на facebook-сторінці газопостачальної компанії.

При несправності газового приладу або утворенні зворотної тяги у приміщенні може накопичуватися чадний газ. Він дуже небезпечний, адже не має запаху і навіть у невеликих кількостях може спровокувати отруєння.

Газові прилади Фото: скрін youtube
Газові прилади Фото: скрін youtube

Фахівці компанії "Нафтогаз" радять кожному власнику газової плити, котла або колонки мати дуже корисний прилад - сигналізатор газу.

Даний гаджет сканує повітря у приміщенні на наявність чадного газу та інших шкідливих домішок. У разі їх виявлення прилад інформує споживача гучним сигналом або автоматично викликає "аварійку".

Популярні новини зараз
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Показати ще

"У разі виявлення небезпечних речовин у повітрі, сигналізатор миттєво спрацює і видає гучний сигнал. Деякі сучасні моделі навіть можуть надсилати виклик до аварійної служби", - йдеться у повідомленні.

Газова плита. Фото: скрін youtube
Газова плита. Фото: скрін youtube

Газовики наголошують, що сигналізатор газу дуже просто встановлюється і допомагає запобігати надзвичайним ситуаціям у режимі 24/7.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, як тепер платити за спожитий газ: "Нафтогаз" попередив про деякі зміни.

Також наш портал інформував, 3 причини боргів за газ: Нафтогаз пояснив, чому виникають проблеми.

Крім того, ми писали, тривожна арифметика "Нафтогазу": українці стають боржникам навіть за наявності переплати.