Державний "Ощадбанк" повідомив клієнтів про зміну терміну дії пластикових карток. Відповідне попередження опублікували на офіційному сайті фінустанови.

"Ощадбанк" продовжив термін дії всіх своїх карток, у тому числі тих, у яких він закінчується. Так щонайменше до 30 вересня 2024 року пластикові картки будуть дійсними.

Карта "Ощадбанку". Фото: скрін youtube
Карта "Ощадбанку". Фото: скрін youtube

У фінустанові зазначили, що автоматичне продовження відбувається для карт, термін дії яких минув з лютого 2022 року. Це рішення прийнято у зв'язку з чинним у країні військовим становищем.

Водночас у банку радять клієнтам, які вже замовили перевипуск картки, звернеться до відділення для її отримання.

Популярні новини зараз
Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня "Резерв+" не підтягує дані: коли чекати повістку За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Ощадбанк Фото: скрін youtube
Ощадбанк Фото: скрін youtube

Фахівці "Ощадбанку" також запевняють, що навіть після закінчення терміну дії картки, клієнти зможуть повноцінно її використовувати, зокрема розплачуватись у торговельно-сервісній мережі та знімати готівку у банкоматі.

Варто зазначити, що банк уже декілька разів продовжував термін дії карток за час дії військового стану. Не виключено, що після 30 вересня буде ухвалено аналогічне рішення, але відповідних заяв поки не було.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, "Ощадбанк" дозволяє проводити підозрілі перекази, після чого блокує все: клієнти в шоці.

Також наш портал інформував, ПриватБанк попередив усіх, хто користується банківськими картками: дотримуйтесь правил або втратите гроші.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, втратив кошти, тепер чекай 2 місяці: українця з карткою Монобанк шоковано походом до банкомату ПриватБанку.