Новий закон про мобілізацію викликав справжню хвилю у сфері автокредитування та лізингу. Хоча поки що армія не розпочала масове вилучення машин, банки та лізингові компанії вже знизили обсяги фінансування автотранспорту, а деякі навіть прикрили свої програми.

Докладніше про це розповіли у Мінфін.

Для людей, які взяли автокредит або лізинг, це може означати кілька неприємних наслідків:

  • По-перше, вони можуть залишитись без машини. Якщо хтось перестає платити за кредитом, банк може вжити заходів щодо стягнення боргу, наприклад, через суд.
  • По-друге, у разі лізингу клієнт може спробувати повернути раніше сплачені суми. Для банку це, звісно, ​​мінус.

Автосалон, BBC
Автосалон, BBC

Масове вилучення транспорту може мати серйозний вплив і на бізнес. Постачальники, перевізники, аграрії – всі, хто залежить від автотранспорту, можуть опинитися у скрутному становищі.

Популярні новини зараз
Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго І світло буде, і заплатимо менше: українцям підказали, як зменшити суми у платіжках
Показати ще

Для багатьох компаній це може стати серйозним випробуванням і навіть поставити під загрозу їхнє виживання та платоспроможність.

Зрозуміло, що ситуація є досить напруженою, і невідомо, які будуть подальші кроки. Але поки що це виглядає як серйозне випробування для всіх, хто залежить від автотранспорту у своєму повсякденному житті та бізнесі.

Нагадаємо, у клоністів пригрозили ще одним суворим покаранням: хто може втратити останні копійки

Раніше ми писали про те, що позбавляють прав на 6 місяців або штраф 40,8 тис. грн: українцям водіям нагадали про правило

Крім того, Знай.ua повідомляв, навіть якщо немає пільг: українці можуть їздити у громадському транспорті зі знижкою