Українським пенсіонерам готують доволі пристойну доплату, але отримати її зможуть не всі. Яким критеріям має відповідати пенсіонер, щоб йому дали додаткові 1000 гривень, розповіли у Пенсійному фонді України.

Частина пенсіонерів отримають прибавку у розмірі 1000 гривень з 1 червня. Ця доплата належить тим, хто продовжує працювати на заслуженому відпочинку. Перерахунок цій категорії громадян проведуть заднім числом через те, що статистичні відомості надходять із невеликим запізненням.

Пенсіонер. Фото: скрін youtube
Пенсіонер. Фото: скрін youtube

Додаткові 1000 гривень дадуть за умови:

  • пенсія становить щонайменше 5842 гривень;
  • пенсіонер мав 35 років страхового стажу на момент виходу на заслужений відпочинок;
  • людина продовжила працювати й за цей час накопичила не менше 24 місяців додаткового стажу.

Пенсіонери. Фото: скрін youtube
Пенсіонери. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Як уникнути арешту майна: чому переписка на родичів може виявитися поганим варіантом Енергетики проводять рейди по домівках споживачів: кому загрожують серйозні проблеми Українців приготували до нових платіжок за газ – як раніше вже не буде: що відбувається Закінчення війни вже близько – старець Діонісій обнадіяв українців пророцтвом
Показати ще

Таким чином, якщо українець має 35 років страхового стажу та отримує 5842 гривень пенсії, то в результаті перерахунку отримає щомісячну надбавку у розмірі 333 гривні. У червні такі особи отримають додатково 1000 гривень, враховуючи доплати за два попередні місяці – квітень та травень.

Далі пенсіонер отримуватиме щомісячно виплату у розмірі 6 175 гривень.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, 10 прожиткових мінімумів щомісяця: хто з пенсіонерів шикуватиме у 2024 році.

Також наш портал інформував, отримайте менше – не дивуйтесь: Пенсійний фонд попередив про зміну розміру субсидії.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, нарахували 25 000 гривень пенсії, а платять копійки: чому деякі пенсіонери одержують менше, ніж їм належить.