Клієнти Ощадбанку в Україні висловлюють своє розчарування та невдоволення через труднощі, з якими вони стикаються при спробі отримати доступ до своїх фінансових коштів.

Банк, який заарештує та блокує їх рахунки, створює серйозні перешкоди для нормального функціонування їхнього життя. Скарги клієнтів поширюються через соціальні мережі та популярний портал Мінфін, де люди діляться своїм досвідом та намагаються привернути увагу до своїх проблем.

Деякі з них навіть звернулися до суду з позовами або розглядають можливість подати колективну скаргу з метою отримання компенсації за раптовість та збитки.

Загалом українці рекомендують один одному звертатися до Національного банку України як відповідного органу, а також використовувати соціальні мережі, зокрема Facebook, для прискорення процесу розблокування своїх рахунків у Ощадбанку.

Популярні новини зараз
ТЦК заганяють українців у боргову петлю – адвокат розповів про підступну схему Зірки зійшлися: цим знакам Зодіаку червень принесе здійснення найзаповітніших мрій Мобілізація 2024: як держава "закручує гайки" для ухилянтів Пенсіонерам підвищили ще одну надбавку: хто отримає на 300 гривень більше
Показати ще

Такий колективний підхід спрямований на максимально швидке вирішення проблеми та відновлення нормального фінансового стану клієнтів.

Ощадбанк каже, що вони вирішують проблему з арештом на рахунках і обіцяють зняти його незабаром. Представник банку каже, що всі рішення щодо зняття арешту обробляються автоматично.

"Ощадбанк". Фото: скрін youtube
"Ощадбанк". Фото: скрін youtube

Люди, які вже мають рішення про зняття арешту, повинні чекати, коли їхні рахунки стануть доступними знову. Але точної дати, коли це станеться, немає. Як тільки арешт буде знято, клієнт отримає повідомлення від банку.

Нагадаємо, клієнти ПриватБанку можуть отримати сертифікати на 5000 гривень: кому посміхнеться успіх

Вам буде цікаво дізнатися про отримання пенсії на карту: ПФУ нагадав правила, які не можна ігнорувати пенсіонеру