В Україні ухвалили рішення про значне збільшення розміру субсидій для жителів певних областей. Варто знати, хто зможе отримувати більше та що для цього потрібно.

Про це повідомили у пресслужбі Міністерства соціальної політики України.

Уряд України ухвалив рішення про значне збільшення розміру субсидій для жителів Харківської області. Це рішення спрямоване на те, щоб допомогти людям, які постраждали від наслідків війни, покрити свої житлово-комунальні витрати.

Субсидії в Україні
Субсидії в Україні

На скільки зросте субсидія

Очікується, що субсидія для жителів Харківщини зросте щонайменше в 4 рази. Це значне збільшення допомоги, яке дозволить багатьом людям краще справлятися з високими тарифами на житлово-комунальні послуги.

Популярні новини зараз
Як уникнути арешту майна: чому переписка на родичів може виявитися поганим варіантом Залишилось 10 днів: як та чому пенсіонери можуть втратити свої виплати ТЦК заганяють українців у боргову петлю – адвокат розповів про підступну схему Закінчення війни вже близько – старець Діонісій обнадіяв українців пророцтвом
Показати ще

Хто матиме право на збільшену субсидію

На збільшену субсидію матимуть право всі жителі Харківської області, які наразі отримують житлову субсидію.

Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube
Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube

Як отримати збільшену субсидію

Жителям Харківської області не потрібно буде робити жодних додаткових кроків, щоб отримати збільшену субсидію. Перерахунок розміру субсидій буде проведено автоматично органами соціального захисту населення.

Коли буде виплачена збільшена субсидія

Збільшена субсидія буде виплачена за поточний місяць.

Це чудова новина для жителів Харківської області, які постраждали від війни. Збільшення субсидії допоможе їм краще справлятися з фінансовими труднощами та покрити свої базові потреби.

Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube
Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube

Нагадаємо, що в травні змінився розмір субсидії для українців.

Як повідомляли раніше, українцям загрожує втрата субсидій.

Як писав "Знай" раніше, малозабезпеченим та пенсіонерам покриють частину витрат на комуналку.