У Німеччині біженці тепер використовують спеціальні платіжні картки замість готівки для покупки продуктів та інших товарів. Це нововведення запроваджено після ухвалення нових правил минулого місяця.

Основна мета цих карт - обмежити можливість надсилання грошей за кордон, щоб мігранти не могли надсилати гроші контрабандистам.

Людина, яка віддає іншій картку
Людина, яка віддає іншій картку

Однак є деякі проблеми: карта не приймається у всіх магазинах і не працює у всіх регіонах Німеччини. Наприклад, один із біженців розповів, що спробував щось купити, але магазин не прийняв його карту, оскільки вона не є партнерською.

Крім цього, біженці отримують половину грошей готівкою та половину на карту. Це дозволяє їм частково розпоряджатися своїми коштами, але з обмеженнями.

Популярні новини зараз
Юрист розповів, які шанси посадити всіх ухилянтів за ґрати Гороскоп на тиждень 24-30 червня для всіх знаків Зодіаку: смуга удачі Тельців, напруга Водоліїв та розчарування Дів Українців змусять платити за власні заощадження Ось таким був дідусь "Запорожця": рідкісні кадри унікального прототипу із кузовом незвичайної форми
Показати ще

Оплата карткою. Фото: скрін youtube
Оплата карткою. Фото: скрін youtube

Групи захисту прав мігрантів критикують це нововведення як дискримінаційне, вказуючи на те, що такі заходи можуть створювати додаткові труднощі для вже вразливої ​​групи людей.

Деякі місцеві жителі та працівники соціальних служб також висловлюють занепокоєння тим, що багато біженців не знайомі з використанням платіжних карток, особливо в сільських районах, де переважає готівковий розрахунок та необхідність використовувати громадський транспорт, який теж часто потребує готівки.

Цей захід було введено напередодні виборів до Європейського Союзу і є частиною широких зусиль для управління міграцією в країні.

Нагадаємо, в Україні оновили правила для виїзду за кордон

Вам буде цікаво дізнатися українців в Австрії чекають неприємні новини: яке правило запроваджує країна