Під час розрахунку житлової субсидії враховуються доходи всіх членів домогосподарства. Однак, якщо повнолітня дитина не проживає за місцем реєстрації, її доходи можуть не враховуватися при призначенні субсидії.

Про це повідомляє Міністерство соціальної політики у своєму Facebook.

Для цього необхідно надати документ, що підтверджує факт відсутності проживання за місцем реєстрації, наприклад довідку з місця роботи або навчання.

субсидії
субсидії

Якщо така довідка недоступна, інформацію про непроживання за місцем реєстрації можна вказати у декларації. У цьому випадку субсидія може бути призначена на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов, який становить посадову особу виконавчого органу та передає її до Пенсійного фонду України.

Популярні новини зараз
Зірки зійшлися: цим знакам Зодіаку червень принесе здійснення найзаповітніших мрій Мобілізація 2024: як держава "закручує гайки" для ухилянтів Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще

Якщо повнолітній син прописаний, але фактично проживає з дружиною у її квартирі, це також слід зазначити у декларації. За наявності документів, що підтверджують фактичне проживання на іншу адресу, їх також слід додати до декларації.