Сьогодні багато українських пенсіонерів отримують менше, ніж їм насправді належить. Стало відомо, чому деякі громадяни бачать на своїй банківській картці не такі суми, як планувалося, і що впливає на зменшення розмірів виплати.

Про це повідомляють у пресслужбі Пенсійного фонду України.

Більшість українських пенсіонерів отримують виплату не більше 20 930 гривень, адже максимальний розмір пенсії обмежений 10 прожитковими мінімумами.

У Пенсійному фонді наголосили, що максимальна пенсійна виплата не може бути більшою за 10 прожиткових мінімумів для людей, які не можуть працювати через стан здоров’я. Це враховуючи різні надбавки, матеріальну допомогу тощо.

Жінка, яка показує щось пенсіонерці
Жінка, яка показує щось пенсіонерці

Популярні новини зараз
Доведеться заплатити зі своєї кишені: водоканальники попередили з приводу лічильників Пенсіонерів змусять працювати на п’ять років довше – хто може забути про пенсію у 60 років ТЦК стануть "невидимками" для ухилянтів: про які повноваження говорять "Ми повинні побачити його за ґратами": українці лютують через напад Тищенка з охоронцями на ветерана ЗСУ
Показати ще

Пенсіонери, яким нарахована пенсія перевищує 20 930 гривень, не зможуть скористатися новими надбавками, адже їхня виплата буде автоматично обмежена максимальним розміром. При цьому, важливо пам'ятати, що максимальна пенсія напряму залежить від прожиткового мінімуму, тому вона може змінюватися після його перерахунку.

Виключенням є деякі професії, такі як судді, прокурори, військовослужбовці, вони мають спеціальні пенсійні режими. Пенсії цих категорій громадян можуть бути вищими, ніж звичайні, але вони також можуть мати обмеження за розміром.

Пенсіонерка на касі
Пенсіонерка на касі

Нагадаємо, які українці можуть залишитись без надбавок до пенсійних виплат.

Як повідомляли раніше, хто з українських пенсіонерів має право отримати матеріальну допомогу від держави.

Як писав "Знай" раніше, українцям розповіли, як отримати 2 або 3 пенсії.