Івано-Франківське комунальне підприємство Електроавтотранс розглядає можливе збільшення тарифу на проїзд у своєму транспорті до 16,54 гривень, згідно з планом розвитку на 2024 рік, який було затверджено міським виконавчим комітетом у березні.

Наразі фактичний тариф становить 8 гривень, проте він менший за затверджений через діючі знижки на картку "Галка" та студентську картку "Галка", а також безкоштовний проїзд для пенсіонерів та інших категорій, що компенсується з міського бюджету.

Транспорт, https://bitly.su/mJER
Транспорт, https://bitly.su/mJER

Влада міста розглядає можливість підвищення тарифів на 50%, як повідомив міський голова Руслан Марцінків 9 травня.

Проте депутат міської ради Олексій Петечел зазначив, що у березневому плані розвитку КП "ЕАТ" не було згадок про наміри збільшувати тарифи.

Популярні новини зараз
За це відключать газ: українці ризикують втратити блакитне паливо Енергетики проводять рейди по домівках споживачів: кому загрожують серйозні проблеми Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки Комунальники вирішили не церемонитися: який тариф злетить одразу на 90%
Показати ще

За його словами, у КП "Електроавтотранс" немає інформації про плани міської влади змінити тарифи, і у затвердженому плані розвитку на 2024 рік про це нічого не сказано.

транспорт, скрін з відео
транспорт, скрін з відео

КП планує зберегти обсяги надання послуг на рівні 2023 року, а чистий прибуток від реалізації також залишиться без змін. В оцінці ризиків також немає інформації про можливо нерентабельні або економічно необґрунтовані тарифи.

Нагадаємо, " Укрзалізниця" готова безкоштовно "катати" пасажирів країною: як це можливо

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що до арти – 10 грн, готівкою – 15: в Україні знову підвищують ціни на проїзд

Вам буде цікаво дізнатися про безкоштовний проїзд чи пільги на житло: на які бонуси можуть розраховувати пенсіонери