Lifecell пропонує новий тариф "Гаджет Безпека", який забезпечує контроль за вашою дачею або будинком за вашої відсутності. Цей тариф призначений для використання з датчиками руху та GPS/GSM-сигналізацією, які попередять вас про будь-яку загрозу.

GSM-сигналізація передає повідомлення про можливу небезпеку на ваш мобільний телефон через SMS. Вартість тарифу "Гаджет Безпека" складає 90 гривень за 12 тижнів використання.

GPS / фото: Pinterest
GPS / фото: Pinterest

Для підключення тарифу потрібно купити стартовий пакет "Універсальний" та активувати SIM-карту, потім вибрати тариф "Гаджет Безпека" за одним із зручних способів, представлених на сайті або через додаток "Мій lifecell".

Зверніть увагу, що для використання тарифного плану потрібно сплатити пакет послуг на 12 тижнів.

Популярні новини зараз
Краще на якийсь час переїхати: п'ять областей відключатимуть частіше за інших - список Заженуть у борги, а ви й знати не будете: клієнти Ощадбанку скаржаться на списання коштів Викорініть з себе "радянщину": 5 звичок, які час залишити в минулому "Київводоканал" дав споживачам кілька тижнів: якщо встановлено лічильник, зробіть це
Показати ще

Як перейти з іншого тарифу (передплата)?

Виберіть відповідний метод переходу:

  • у мобільному додатку "Мій Lifecell"
  • на сторінці тарифу "Гаджет Безпека"
  • *141#
  • 5433 (безкоштовно по Україні)
  • особистий кабінет
  • консультант у магазині Lifecell

Тариф "Гаджет Безпека" / фото: Lifecell
Тариф "Гаджет Безпека" / фото: Lifecell

Як перейти за іншим тарифом (контракт)?

Вартість переходу – 100 грн (з урахуванням усіх податків та зборів).

Тариф "Гаджет Безпека" забезпечить надійний захист вашого майна і дозволяє вам бути в курсі того, що відбувається у вашому будинку або на дачі, навіть коли ви далеко від них.