У Києві виникла серйозна проблема з несплатою рахунків за електроенергію. За останній час жителі столиці накопичили заборгованість понад усього в 450 мільйонів гривень. Це стало нагальною та підтвердженою проблемою, яка потребує негайного вирішення.

Попри постійні заклики влади та енергетичних компаній щодо важливості сплати за електроенергію, деякі мешканці міста протягом тривалого періоду ігнорують цей аспект.

Тарифи на світло, скріншот: YouTube
Тарифи на світло, скріншот: YouTube

Згідно з даними, наданими компанією YASNO, з початку року понад 86 тисяч клієнтів не здійснили жодного платежу за світло. Це становить серйозну загрозу стабільності енергетичної системи та може призвести до непередбачуваних ситуацій в майбутньому.

У зв'язку з цим, компанія YASNO вживає заходів для врегулювання ситуації, включаючи нагадування клієнтам про їхні заборгованості через різноманітні канали зв'язку.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам підвищили ще одну надбавку: хто отримає на 300 гривень більше Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає "Київстар" оголосив про нові зміни: вже з сьогоднішнього дня У червні на плечі українців ляже ще один платіж: кому і за що доведеться доплачувати
Показати ще

Тарифи на світло, скріншот: Facebook
Тарифи на світло, скріншот: Facebook

Генеральний директор компанії YASNO, Сергій Коваленко, підкреслив, що відключення електропостачання є останнім заходом, до якого вдається компанія у відношенні до боржників.

Однак, у деяких випадках це може бути необхідним кроком для стягнення боргів. Щоб уникнути відключення, YASNO закликає клієнтів своєчасно сплачувати рахунки за електроенергію та надає різні зручні способи оплати.

Тарифи на світло, скріншот: YouTube
Тарифи на світло, скріншот: YouTube

Для відновлення електропостачання необхідно оплатити послугу відключення та підключення. Вартість цих послуг може сягати до 5-6 тисяч гривень, а строк відновлення електропостачання у місті складає до 3 робочих днів.

Нагадаємо, від 3 до 6 гривень за кіловат і це без доставки: українців налякали тарифом на світло

Вам буде цікаво дізнатися українців готують до зростання тарифів на електроенергію