Українським пенсіонерам дадуть надбавки за набутий страховий стаж. У деяких громадян пенсії збільшаться вже цього літа. Кому пощастить, йдеться у матеріалах Пенсійного фонду України.

Доплати за страховий стаж отримають пенсіонери, котрі продовжують працювати після виходу на пенсію. Виплати збільшаться в осіб, які накопичили щонайменше 24 місяці страхового стажу, або тих, кому востаннє перераховували пенсії понад два роки тому.

Пенсія. Фото: Youtube
Пенсія. Фото: Youtube

Офіційно перерахунок виплат працюючим пенсіонерам розпочався з 1 квітня. Проте, остаточне завершення процедури відбудеться після отримання даних про сплату єдиного внеску за перший квартал 2024 року.

За оцінками Пенсійного фонду, виплати пенсіонерів, яким буде проведено перерахунок, орієнтовно збільшаться в червні. Таким особам нарахують нову пенсію, а також доплати за попередні місяці – квітень та травень.

Популярні новини зараз
Українцям обіцяють глобальні пенсійні зміни: буде розміром 60% від зарплати Новий закон про мобілізацію: хто може проходити службу за місцем проживання Як зменшити платіжку за світло, користуючись бойлером – українцям дали дієві поради Потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати
Показати ще

Виплати. Фото: скрін youtube
Виплати. Фото: скрін youtube

Варто зазначити, що мінімальна доплата за додатковий стаж становитиме 47,22 гривні. Це виходить із того, що надбавка за кожний новий рік страхового стажу становить 23,61 гривні.

Працюючим пенсіонерам, які отримують пенсію за вислугу років, такий перерахунок буде здійснено у разі, якщо вони досягли пенсійного віку

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, українців закликали не відкладати на завтра: можна подати заяву на пенсію за лічені хвилини.

Також наш портал інформував, чи зміниться розмір пенсії з інвалідності у квітні 2024 року: як її порахувати та яка вона сьогодні.

Крім того, інформаційний портал "Знай" повідомляв, пенсіонери залишаться без виплат? Через одну просту "помилки" українці можуть позбавити себе допомоги.