Дванадцять постачальників газу в Україні нещодавно оприлюднили свої річні пропозиції щодо тарифів на газ. Згідно з анонсами та очікуваннями, ціни на газ для населення залишаться стабільними і не зазнають зростання протягом зазначеного періоду.

Саме вартість газу коливатиметься в межах від 7,70 до 9,99 гривень за кубічний метр, залежно від постачальника та обраного тарифного плану.

Ці цінові пропозиції будуть дійсними до травня 2025 року, що надає певної передбачуваності споживачам. Однак деякі постачальники встановили інші терміни закінчення своїх тарифів, наприклад до серпня 2024 року.

Така різноманітність у термінах може проводити вибір споживачів, шукаючих більш довгострокові чи короткострокові зобов'язання.

Популярні новини зараз
Настав час "розхльобувати": водоканали попередили про нове підвищення тарифів Пенсіонерів забезпечать тимчасовою підтримкою: додаткові виплати до кінця 2024 року Українцям обіцяють глобальні пенсійні зміни: буде розміром 60% від зарплати Стосується всіх клієнтів: "Нафтогаз" попередив про важливе нововведення
Показати ще

Ціни на газ, скріншот з вільних джерел
Ціни на газ, скріншот з вільних джерел

Важливо відзначити, що більшість населення України, а саме 98%, користуються послугами державної компанії Нафтогаз України.

Ця компанія пропонує стабільний тариф у розмірі 7,96 гривні за кубометр, який діятиме протягом наступного року. Така цінова політика Нафтогазу гарантує, що основна частина споживачів матиме доступ до газу щодо низької та стабільної ціни, що важливо для забезпечення енергетичної безпеки та комфорту громадян.

Раніше повідомлялося на порталі Знай.ua "Нафтогаз" розповів про найбільших боржників за газ: українці ще добре тримаються

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, "Нафтогаз" визначився з тарифом для населення: які суми побачимо у платіжках