Увечері 1 травня 2024 року Одеса зазнала ракетного удару з боку російських окупантів. Метою атаки стало сортувальне депо та відділення Нової пошти, що спричинило пожежу.

Прес-служба Нової пошти швидко зреагувала на подію, повідомляючи, що, на щастя, жоден із їхніх співробітників не постраждав і не загинув унаслідок атаки.

Люди на відділенні Нової пошти
Люди на відділенні Нової пошти

Компанія запевнила людей, що забезпечить повне відшкодування збитків усім клієнтам, чиї посилки були знищені через ракетний удар. Вони підкреслили своє зобов'язання зберегти довіру клієнтів та гарантувати захист їхніх інтересів навіть у таких непростих обставинах.

Пресслужба також оголосила про логістичні зміни: усі посилки, які на момент атаки були в дорозі, будуть перенаправлені до іншого відділення пошти №3 в Одесі.

Популярні новини зараз
Українцям будуть по-новому вручати повістки: все зміниться з 16 липня Комунальники вирішили не церемонитися: який тариф злетить одразу на 90% Гороскоп на тиждень 17-23 червня для всіх знаків Зодіаку: знайомства Овнів, війна Близнят та скандалу Козорогів Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає
Показати ще

Пожежа,дим, фото з вільних джерел
Пожежа,дим, фото з вільних джерел

Таким чином компанія намагається мінімізувати затримки та незручності для своїх клієнтів, незважаючи на вимушені обставини.

Ця подія стала ще одним прикладом викликів, з якими стикається громадянське населення України в умовах конфлікту. Вона наголошує на необхідності постійної готовності та адаптації до непередбачених ситуацій як з боку держави, так і комерційних структур.

Крім того, Знай.ua повідомляв, що ваша посилка дорожчає вже в дорозі: Нова Пошта пояснила обурення людей

Вам буде цікаво дізнатися про переадресацію посилок з Новою Поштою: як це працює і коли безкоштовно