Згідно з повідомленням Пенсійного фонду України, громадяни пенсійного віку тепер мають право на меценатські пенсії. Це означає, що вони мають можливість отримати додаткову пенсійну виплату за підтримки благодійників. Однак ці благодійні виплати не надійдуть пенсіонеру в повному обсязі.

Українські громадяни мають можливість надсилати благодійні внески пенсіонерам з метою підтримки їхнього матеріального стану. За інформацією, отриманою від Пенсійного фонду України, ці пожертви можуть надходити будь-якими каналами та виплачуватися пенсіонерам у виплатних документах протягом одного місяця з моменту отримання коштів.

Пенсія. Фото: скрін youtube
Пенсія. Фото: скрін youtube

Проте важливо врахувати, що пенсіонери отримають лише частину благодійних внесків. Частина отриманих коштів буде спрямована до бюджету країни і поділена між іншими пенсіонерами.

Згідно з постановою №8-1, прийнятою Фондом 15 лютого 2023 року, пенсіонерам буде видаватися лише 70% від загальної суми меценатської пенсії. Це рішення спрямоване на забезпечення розподілу благодійних коштів між різними отримувачами пенсійної підтримки та ефективне використання цих ресурсів.

Популярні новини зараз
Як уникнути арешту майна: чому переписка на родичів може виявитися поганим варіантом Залишилось 10 днів: як та чому пенсіонери можуть втратити свої виплати Смартфони йдуть у минуле: молодь масово повертається до кнопочних телефонів Гороскоп на тиждень 17-23 червня для всіх знаків Зодіаку: знайомства Овнів, війна Близнят та скандалу Козорогів
Показати ще

Важливою частиною цієї програми є визначення критеріїв та умов, за яких пенсіонери можуть отримати меценатські пенсії. Пенсійний фонд надає детальну інформацію щодо цих критеріїв та процедур подання заяв. Тож за додатковою інформацією доцільно звернутися до Пенсійного фонду України.

Нагадаємо, Півпенсії за абрикоси: ціни на столичному ринку шокували покупців

Раніше ми розповідали, що Робота не завадить субсидії: українцям пояснили важливе правило