Організація "СОС Дитячі Містечка" надає фінансову підтримку українським сім'ям, які виховують дітей і були змушені виїхати за кордон через війну.

Виплати спрямовані на допомогу прийомним сім'ям, дитячим будинкам сімейного типу та сім'ям опікунів, куди було влаштовано двоє та більше дітей віком до 18 років, і які на момент звернення перебувають за кордоном.

Багатодітна сім'я, фото leswilson.com
Багатодітна сім'я, фото leswilson.com

25,000 гривень виплачується фізичним особам, законним представникам дітей, які зараз перебувають у Польщі, Болгарії, Угорщині, Молдові, Румунії, Словаччині, Чехії.

35,000 гривень передбачено для законних представників дітей, що мешкають у Німеччині, Австрії, Бельгії, Великій Британії, Ірландії, Нідерландах, Франції, Греції, Іспанії, Італії, Хорватії, Данії, Норвегії, Швеції, Латвії, Литві, Естонії.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 24-30 червня для всіх знаків Зодіаку: смуга удачі Тельців, напруга Водоліїв та розчарування Дів В Україні готують пенсійну реформу – старенькі мають зрадіти новим виплатам Пенсіонерів забезпечать тимчасовою підтримкою: додаткові виплати до кінця 2024 року Потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати
Показати ще

40,000 гривень можуть отримати представники дітей, які знаходяться в Туреччині, Грузії, Вірменії, Азербайджані та інших країнах, не зазначених у попередніх категоріях.

Пільги багатодітним сім'ям
Пільги багатодітним сім'ям: фото facebook

Процес зареєструватися для отримання допомоги:

Заявники, які відповідають вимогам виплат, повинні звернутися до уповноважених органів чи служб у справах дітей за місцем свого перебування.

Ці органи подають офіційний лист до "СОС Дитячі Містечка" із заявкою на отримання грошової допомоги. У заявці має бути включена наступна інформація:

  • особисті дані заявника, включаючи ПІБ, контактний номер телефону, фактичне місце проживання;
  • підтвердження факту влаштування дітей до сімейної форми виховання з вказівкою реквізитів рішення про влаштування та копією цього документа;
  • інформація про місцезнаходження дітей на момент прийняття рішення та їх кількість;
  • дані про готовність і потребу в отриманні фінансової допомоги.

Важливо, що вся інформація повинна бути точною і актуальною.

Нагадаємо, українці отримають кошти на оздоровлення: названо необхідну умову

Вам буде цікаво дізнатися цифри в платіжках зміняться: які пільги отримають українці