Є безліч способів та місць, де люди можуть зберігати гроші. Часто їх залишають будинки в схованках, але щоб купюри залишалися в придатному стані, потрібно дотримуватись простих рекомендацій.

Згодом готівка може стати ламкою, тонкою і вицвісти. Тоді їх уже мало що врятує, а багато пунктів обміну валют навіть не погодяться їх замінити. Тому з господарками поділилися, як їх слід зберігати.

Долари, фото depositphotos
Долари, фото depositphotos

Усього кілька простих правил допоможуть зберегти купюри у відмінному стані.

Насамперед, не зберігайте гроші в місцях з підвищеною вологістю. Через це вони ушкоджуються, склеюються. Також може з'явитися пліснява або грязь.

Популярні новини зараз
Графіки відключення електроенергії на 25 червня Українці можуть залишитися без газу через борги сусідів: газовики відключають майже цілі під'їзди Українцям обіцяють глобальні пенсійні зміни: буде розміром 60% від зарплати Як уберегти новий холодильник від постійних відключень світла: запам'ятай ці правила
Показати ще
  • Вибирайте сухі та прохолодні місця для купюр. Високі температури теж не підуть їм на користь і навіть можуть змінити колір.
  • Слідкуйте, щоб на них не потрапляли прямі сонячні промені, оскільки це призводить до вицвітання та втрати кольору.
  • Гроші краще загортати у спеціальні конверти, вакуумні пакети чи обгортки для банкнот. У такий спосіб можна зменшити ризик пошкодження. Також для зберігання чудово підійдуть пластикові контейнери або скляні банки.

скарбничка, фото з вільних джерел
скарбничка, фото з вільних джерел

Нагадаємо, що негайно зніміть одяг зі стільця та дверей: чому заборонено це робити.

Раніше ми повідомляли, що у вас немає грошей через те, що ви неправильно підмітаєте: у які дні це можна робити.

Також стало відомо про 4 предмети, які обов'язково мають бути у вашому гаманці з грошима: без них мільйонером не стати.