Рахунки за комунальні послуги є серйозним випробуванням для гаманців більшості українців. Однак є можливість платити менше, принаймні за електроенергію. Про це розповіли спеціалісти енергетичної компанії.

Побутові споживачі можуть заощадити не менше 20% на місяць на оплаті за електроенергію. Уберегти гаманець допоможе двозонний лічильник, проте його потрібно не лише встановити, а й правильно налаштувати.

Платіжки за світло. Фото: скрін youtube
Платіжки за світло. Фото: скрін youtube

"Перше, що треба зробити, - перевести лічильник електроенергії щонайменше на двозонний тариф, якщо він у вас ще не переведений і має таку технічну можливість. Для цього треба подати заявку про переналаштування до вашого оператора системи розподілу", – радять енергетики.

Фахівці наголошують, що для найбільш ефективної економії споживачеві доведеться трохи поміняти звички та перенести використання найпотужніших електроприладів на нічний час. Як мінімум це повинні бути пральна машина, посудомийка та бойлер.

Популярні новини зараз
Чи можуть призвати українців, які мають право на відстрочку - до чого треба приготуватись До 20 червня це має зробити кожен: "Газмережі" попередили споживачів Українцям готують нове подорожчання: ще одна комунальна послуга зросте на 30% На картку пенсію не виплатять: у ПФУ назвали чіткі вимоги до банківського рахунку
Показати ще

Бойлер. Фото: скрін youtube
Бойлер. Фото: скрін youtube

Споживачам нагадали, що двозонний лічильник рахуватиме спожиту електроенергію за повним тарифом (2,64 грн за кВт) у період з 7:00 до 23:00. А з 23:00 до 7:00 рахуватиметься лише половина тарифу - 1,32 гривні за кВт/год.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, побутовим споживачам пригрозили відключенням електроенергії: хтось у "чорному списку".

Також наш портал інформував, будуть катастрофічні наслідки для гаманця: фахівці обленерго звернулися до споживачів.

Крім того, ми писали, причина ваших захмарних платіжок: енергетики попередили споживачів.