Коли в сім'ї відбуваються зміни, наприклад, один із членів сім'ї їде за кордон, багато хто запитує: як це позначиться на отриманні житлової субсидії? Один українець вирішив уточнити цей момент, звернувшись до Пенсійного фонду.

Хто враховується для призначення субсидії? Відповідно до відповіді Пенсійного фонду, під час розрахунку житлової субсидії враховуються всі члени сім'ї, прописані у квартирі.

Однак є виняток: якщо ці члени сім'ї перебувають за кордоном понад 60 днів на час звернення за субсидією.

Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube
Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube

Як це працює на практиці?

Уявимо, що у квартирі зареєстровано троє людей – чоловік, дружина та дитина. Але дружина з дитиною виїхали за кордон та пробули там понад 60 днів на момент звернення за субсидією. У цьому випадку при розрахунку субсидії враховуватиметься лише один член сім'ї – чоловік.

Популярні новини зараз
Чи можуть призвати українців, які мають право на відстрочку - до чого треба приготуватись До 20 червня це має зробити кожен: "Газмережі" попередили споживачів Українські супермаркети опустіли: яких продуктів поменшало через відключення світла У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще

Що робити?

Якщо ви плануєте звертатися за житловою субсидією та у вас є члени сім'ї, які перебувають за кордоном понад 60 днів, враховуйте цей момент. Можливо, вам доведеться підтвердити відсутність цих осіб на території країни, надавши відповідні документи.

Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube
Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube

Отримання житлової субсидії – це важливий крок для багатьох сімей, особливо в період нестачі фінансів на покриття всіх послуг.

Щоб уникнути непорозумінь та помилок у розрахунках, обов'язково враховуйте всі нюанси та слідкуйте за термінами перебування членів сім'ї за кордоном. Так ви зможете отримати максимальну вигоду від цієї соціальної пільги.

Також наш портал повідомляв, якщо на гривню більше – субсидії не отримаєте. Який дохід має бути для пільги

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що вет відключатимуть на 6 годин, а про опалення взимку і не мрійте: українців серйозно попередили

Вам буде цікаво дізнатися, чи держава сплатить комуналку замість пенсіонера: кому з літніх українців сильно пощастить