На українському ринку поступово падають ціни на популярний овоч, який господині додають до багатьох страв на кухні. Відомо, чому знижується вартість моркви, скільки вона зараз коштує і що буде з цінами на цей овоч у майбутньому.

Про це повідомляє East Fruit.

Скільки коштує морква зараз

Сьогодні за 1 кілограм моркви потрібно віддати, в середньому, 8-10 гривень, а якщо переводити це на іншу валюту, то це лише 20 центів. За словами аналітиків, ціни на цей популярний овоч дуже схожі на ті, які були 2020 року, коли за 1 кілограм моркви потрібно було заплатити 17 центів.

Морква, фото з вільних джерел
Морква, фото з вільних джерел

Чому дешевшає морква

На жаль, не всі виробники здатні зробити так, щоб морква в них долежала до травня місяця, адже українці вважали, що цей овоч дуже важко довго зберігати. Тому зазвичай морква дорожчає наприкінці квітня або у травні. Як правило, стабілізуються ціни наприкінці травня, після чого починають знижуватися.

Популярні новини зараз
Як уникнути арешту майна: чому переписка на родичів може виявитися поганим варіантом Коли бронювання вже не врятує: чому чоловіків можуть забрати до війська Комунальники вирішили не церемонитися: який тариф злетить одразу на 90% ТЦК заганяють українців у боргову петлю – адвокат розповів про підступну схему
Показати ще

Підживлення моркви, скріншот: YouTube
Підживлення моркви, скріншот: YouTube

Що буде з цінами на моркву

Аналітики кажуть, що цього року на ринку збільшується пропозиція цього овоча, тому вони вважають, що він продовжить дешевшати і надалі. При цьому, незрозуміло, наскільки фермерам на півдні вдалося знову вирощувати ранні овочі, а від цього залежитиме, скільки у травні коштуватиме морква.

Нагадаємо, що на українському ринку продовжує суттєво дорожчати білокачанна капуста.

Як повідомляли раніше, в Україні змінилася вартість цукру, солі та борошна.

Як писав "Знай" раніше, в українських супермаркетах подешевшали консерви і крупи.