Війна завдала нищівного удару по життю багатьох українців, залишивши тисячі людей без даху над головою. У цій трагічній ситуації постраждалим громадянам довелося пройти через складну бюрократичну процедуру, щоб офіційно втратити право власності на зруйноване житло та отримати компенсацію. Однак нещодавно ця процедура була спрощена, що стало справжнім полегшенням для тих, хто втратив свої будинки через воєнні дії.

Тепер замість необхідності збирати об'ємні пакети документів українцям достатньо лише одного нотаріального витягу з Реєстру пошкодженого та знищеного майна. Про це повідомила нардеп від "СН" Олена Шуляк.

Знищене житло, скріншот: Youtube
Знищене житло, скріншот: Youtube

Цей важливий крок не лише економить час та зусилля постраждалих, а й демонструє турботу держави про тих, хто опинився у скрутній ситуації через війну.

Отримати необхідний витяг можна кількома шляхами: звернувшись до нотаріуса, державного реєстратора в Центрі надання адміністративних послуг або безпосередньо до міської громади, на території якої знаходиться зруйноване житло.

Популярні новини зараз
ТЦК заганяють українців у боргову петлю – адвокат розповів про підступну схему Не надумайте брати ці яйця: українців попередили про небезпеку у супермаркеті Мобілізація 2024: як держава "закручує гайки" для ухилянтів Пенсіонерам встановили обмеження: кому не світить підвищення виплат
Показати ще

Знищене житло, скріншот: Youtube
Знищене житло, скріншот: Youtube

Ця гнучкість забезпечує доступність процедури всім постраждалих незалежно від своїх місцезнаходження. Проте українцям ще доведеться дізнатися, чи існують у цій процедурі своє "підводне каміння".

Нагадаємо, підвищення тарифів на світ може торкнутися не всіх українців: над ким зжаляться

Як повідомляв "Знай.ua", "Укрпошта" запустила безкоштовну послугу, яка спростить життя пенсіонерів

Знай.ua писав, українських дітей-біженців почнуть виключати з європейських шкіл: чому прийнято таке рішення