У березні 2024 року спостерігалася невелика зміна в середній споживчій ціні на м’які жирні сири в Україні. Згідно з даними, опублікованими Державною службою статистики, ціни на цей вид сиру знизилися на 0,5%.

Якщо порівнювати з попереднім місяцем, то в лютому 2024 року, середня ціна становила 185,9 грн за кілограм. В результаті, у березні середня ціна склала 185,06 грн за кілограм.

Цікаво порівняти ці дані з тими, що були рік тому. У березні 2023 року ціна на м'які жирні сири була значно нижчою - 165,04 грн за кілограм.

М'який сир, фото з вільних джерел
М'який сир, фото з вільних джерел

Таким чином, за рік ціни на цей продукт зросли на 12,1%. Це вказує на значне здорожчання м'яких жирних сирів протягом року, що може бути пов’язане з різними економічними факторами, включаючи інфляцію, зміни у виробництві чи логістиці.

Популярні новини зараз
Безкоштовні гігабайти протягом 6 місяців: абонентів Vodafone ощасливили халявою Тепер без цього документу з дому ні ногою: чоловікам нагадали про штраф від 17 до 25 тисяч гривень Вершкове масло та соняшникова олія: українців попередили про нові ціни Пенсіонери отримають значну доплату до пенсії: кому і скільки добавлять найближчим часом
Показати ще

Статистика, надана Державною службою, не включає дані з тимчасово окупованих територій російською федерацією та з територій, де продовжуються або відбувалися бойові дії.

М'який сир, фото з вільних джерел
М'який сир, фото з вільних джерел

Ця інформація важлива, тому що допомагає покупцям, виробникам та економістам розуміти, що відбувається на ринку їжі. Завдяки цьому вони можуть краще приймати рішення про свої витрати та виробництво.

Крім того, Знай.ua повідомляв, сир і сметана в Україні оновили свої ціни: скільки сьогодні треба віддати за них

Також наш портал інформував, супермаркети порадували квітневим здешевленням: знижки на яйця, молоко та хліб

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що Україну заполонили іноземні сири: чи готуватися до зростання цін