В Україні пенсіонери, які продовжують працювати, мають гарну нагоду отримати додаткові виплати за додатковий стаж роботи. Починаючи з 1 квітня 2024 року, розпочався процес перерахунку пенсій для таких людей.

Проте фактичне збільшення пенсійних виплат стане можливим лише у червні, після того як пенсійні органи отримають інформацію про внески, сплачені працюючими пенсіонерами в рамках єдиного соціального внеску за перший квартал року.

Пенсійний стаж, скріншот з відео
Пенсійний стаж, скріншот з відео

Це означає, що гроші, які пенсіонери заплатили за пенсійне страхування на початку року, будуть перевірені. Потім, на основі цієї інформації буде здійснено перерахунок пенсій.

Це може збільшити місячні виплати тим пенсіонерам, які й досі працюють. Таким чином, їхній внесок в економіку не лише допомагає країні, а й збільшує їхні пенсії завдяки більшому стажу.

Популярні новини зараз
Водоканали почали відключати неплатників: який борг вважається "критичним" Нова схема крадіжки - у небезпеці кожен, хто має карту: українцям розповіли, як не втратити гроші ТЦК заблокували водійські права: чи можна повернутися за кермо Ви подивитесь на лічильники і не повірите очам: як прибрати кілька кубів до кінця місяця без порушень
Показати ще

Трудовий стаж, фото: narodna-pravda.ua
Трудовий стаж, фото: narodna-pravda.ua

Перерахунок стосується пенсіонерів зі стажем роботи понад 24 місяці, з доплатою 23,61 гривні за кожний додатковий рік роботи. Так, найменша можлива доплата становитиме 47,22 гривні.

Крім того, у червні пенсії деяких пенсіонерів у віці 70 років та старших також збільшаться за рахунок вікових надбавок, які становлять від 300 до 570 гривень залежно від віку. Ця вікова надбавка нараховується тим, загальні пенсійні виплати яких не перевищують 10340,35 гривні.

Крім того, Знай.ua повідомляв, приречені на зовсім голодне існування: частина людей похилого віку житиме на 2361 гривню

Також наш портал інформував, голодна старість: чому не всі українці зможуть отримати пенсію

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що було 4000, а стане 4800 грн: пенсіонери можуть отримати солідну надбавку