Теплоенерго закликають переглянути тарифи через подорожчання електроенергії. До яких змін у платіжках готуватися населенню в найближчому майбутньому, йдеться у сюжеті телеканалу "TVRivne1".

У місті Рівному відразу чотири теплопостачальні компанії звернулися до місцевої влади із пропозицією коригування тарифів. Причиною такого кроку стало суттєве подорожчання електроенергії.

Платіжки. Фото: скрін youtube
Платіжки. Фото: скрін youtube

Члени виконкому міської ради розглянули ці питання та частково підтримали ініціативу – для двох підприємств. Частковий перерахунок тарифів затвердили для компаній "АльТеКо" та "Рівнетеплосервіс", які виробляють теплову енергію з щепи.

Втім, ці зміни не позначаться на гаманцях побутових споживачів. Для населення тарифи на послуги теплопостачання залишаються на колишньому рівні, ймовірно, різницю компенсуватимуть за рахунок бюджетних коштів.

Популярні новини зараз
Скоро прощаємось із 3G: Київстар звернувся до абонентів ТЦК забороняють користуватися телефоном: українцям розповіли, як себе захистити Для трамваїв і тролейбусів встановили нові тарифи: скільки коштуватиме поїздка Оновлення даних у ТЦК: в яких випадках чоловіка можуть відвезти на "перевірку"
Показати ще

комунальні платежі, скріншот з відео
комунальні платежі, скріншот з відео

В Україні продовжує діяти мораторій, який забороняє зміну тарифів на опалення, гарячу воду та газ. Відтак населенню поки що не загрожує подорожчання цих важливих комунальних послуг.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, готувати їжу на багатті поки не доведеться: скільки буде діяти фіксований тариф на газ.

Також наш портал інформував, подвійний удар по гаманцях: тарифи на воду можуть злетіти за цінами на електроенергію.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, що за прострочені комунальні платіжки можуть забрати половину пенсії: як ще покарають боржників.