Нещодавно віцепрем'єр-міністерка Ірина Верещук провела тижневу зустріч з командою, яка допомагає внутрішньо переміщеним особам в Україні. На цій зустрічі вони вирішили змінити, як рахують допомогу для ВПО, щоб враховувати більше інформації про сім'ї цих людей.

На останній зустрічі було вирішено, що тепер при розрахунку допомоги для внутрішньо переміщених осіб будуть враховуватися документи про склад їхніх сімей. Це рішення прийшло як відповідь на багато скарг від людей, які казали, що їхні сімейні обставини не брали до уваги при нарахуванні грошей.

Ірина Верещук, фото: скріншот із відео
Ірина Верещук, фото: скріншот із відео

Тепер місцева влада, управляючі компанії або ОСББ можуть видавати документи, які показують, хто входить до складу сім'ї. Ірина Верещук зазначила, що це дуже важливо, щоб правильно розрахувати допомогу, адже такі папери допомагають врахувати всіх членів сім'ї, навіть тих, хто не живе разом у безпечному місці.

На зустрічі вони виявили, що зараз немає єдиної форми документу про склад сім'ї, через що виникають плутанина та проблеми. Ірина Верещук вирішила, що треба створити однакову форму цього документу, щоб всі могли її використовувати без непорозумінь.

Популярні новини зараз
ТЦК заганяють українців у боргову петлю – адвокат розповів про підступну схему Зірки зійшлися: цим знакам Зодіаку червень принесе здійснення найзаповітніших мрій Краще на якийсь час переїхати: п'ять областей відключатимуть частіше за інших - список Викорініть з себе "радянщину": 5 звичок, які час залишити в минулому
Показати ще

Допомога ВПО. Фото: Youtube
Допомога ВПО. Фото: Youtube

Ці зміни допоможуть внутрішньо переміщеним особам отримувати фінансову допомогу, яка краще відповідатиме їхнім реальним потребам.

Також, Знай.ua писав про в Україні змінюють правила виплат для ВПО: потрібно принести один документ

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, нові правила виплат переселенцям: що зміниться для українців