Українські пенсіонери крім основної пенсії можуть отримувати різні бонуси у вигляді надбавок. На які суми доплат можна розраховувати та за яких умов, пояснюється у матеріалі видання "Фокус".

Літні українці можуть отримувати так звані вікові доплати до пенсії. Сума 300 гривень щомісяця додається до пенсії при досягненні 70 років. Починаючи з 75 років, виплата збільшується на 156 гривень - до 456 гривень. Наступна "сходинка" - 80 років та 570 гривень доплати. Отримувати бонус можна за умови, що розмір пенсії не перевищує 10340 гривень.

Пенсіонери. Фото: скрін youtube
Пенсіонери. Фото: скрін youtube

Пенсіонери, які накопичили багато стажу, можуть отримувати доплату в 1% розміру пенсії за кожен додатковий рік стажу, але не більше 1% від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Цей бонус нараховується за умови, що стажу більше, ніж 35 років – для чоловіків, та 30 років – для жінок.

Пенсіонер. Фото: скрін youtube
Пенсіонер. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Українець поїхав на навчання за "бойовою повісткою", але не був мобілізований: яку схему придумав рядовий До 20 червня це має зробити кожен: "Газмережі" попередили споживачів У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом У червні на плечі українців ляже ще один платіж: кому і за що доведеться доплачувати
Показати ще

Водночас 65-річні пенсіонери автоматично можуть отримати доплату, якщо розмір їхньої пенсії не перевищує 40% від мінімальної зарплати. Вона призначається за умови, що є необхідний страховий стаж.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, пенсіонери залишаться без виплат? Через одну просту "помилки" українці можуть позбавити себе допомоги.

Також наш портал інформував, ці документи розглянуті не будуть: у ПФУ попередили українців про субсидії, не допустіть помилки.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, пенсії легко можна збільшити: у ПФУ розповіли про унікальну можливість для людей похилого віку.